KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14046435
nr 1404 6435
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, Stockholmsmotiv. Motivet: 10x13cm, yttermått inklusive ram: 25x27cm
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:04:01
21/6 12:19:41